KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14719437

nr 1471 9437

Ikon

1800-tal, 35x30 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:44:47

30/5 19:13:05 1      Vinnande bud